Petoloji Hakkında

Sektörde ilk ve tek “%100 Irk ve Sağlık Garantisi” Petoloji’de!

Petoloji olarak 20 yıla yakın sektör tecrübemiz ile Köpek-Kedi ve diğer cinslerin sahiplendirilmesi konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz. İnternetin yaygınlaşması ile beraber evcil hayvan dolandırıcılığının tavan yaptığı günümüzde Petoloji.com her zaman yüzlerce memnun müşterisi ile güvenin, kalitenin ve ekonomik sahiplenmenin adresi olmuştur. Garantili hizmetimiz ile ırk ve sağlık konusunda titiz yaklaşımlarımız bizi yıllar içerisinde sektörümüzün en güvenilir pet shop konumuna taşımıştır. Petshop sektörüne yön veren bu öncü yapımızdan dolayı Petoloji.com olarak büyük gurur ve onur duymaktayız.

Vizyonumuz: Türkiye’nin en kaliteli pet shop vizyonu içerisinde, güvenilir hizmet verip, köpek, kedi ve diğer ırk alımlarında akla ilk gelen, akılda kalite ve güven izleri bıraktıran rakipleri tarafından örnek alınan, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider pet shop markası olmaktır.

Misyonumuz: Irk ve sağlık açısından garantili hizmet veren firmamız, yaygın ulaşım ağımız ile her bölgeye en hızlı şekilde dostlarımızı ulaştırıyoruz. Etik değerlerin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak faaliyet gösteriyoruz.

Petoloji.com hizmet verdiği dallarda sorumluluklarının farkında olup, sektöre yön vermeye çalışan, sadece maddi yöne bakmayan toplumun yararlanabileceği bir merkez olarak gelişmektedir. Sokak hayvanları mama yardımı ve koruma gibi sosyal sorumluluklarını yerine getirir. Bu hizmetlerimizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Petoloji.com alanında profesyonel ekibiyle hizmet verirken, danışman veteriner hekimleri, veteriner teknikerleri ve profesyonel köpek eğitim uzmanları bulundurur.

Menü