Scottish Fold çocuklarla anlaşabilir mi?

Scottish Fold çocuklarla anlaşabilir mi hakkında detaylı bilgi için bizlere 0532 349 65 45 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Scottish Fold Kedisi, İnsanlarla ilişkileri son derece iyi olan çok sempatik bir kedi cinsleridindendir. Kısa sürede bulunduğu ortama uyum sağlar.

Onu yetiştirmek çok kolaydır ve ailede herkese sevecen yaklaşır, kendini sevdirir. Ancak sahibini kendisi seçer. Sahibiyle oyun oynamaktan çok hoşlanan Scottish Fold Kedisi, kendine atılan bir oyuncağı bir köpek gibi yakalar ve geri getirir.

Yeni ortamlara alışmakta zorluk çekmeyen bu şirin dostumuz; aynı zamanda iyi bir fare avcısıdır. Scottish Fold’un en belirgin özelliği ise içeriye doğru kıvrılan minik kulaklarıdır. Kulaklarını yukarı-aşağı doğru kolaylıkla hareket ettirebilen Scottish Foldun; çeneleri ve dişleri de oldukça sağlamdır. Yuvarlak kafaları ve kısa burunları ile oldukça şirin görünen Scottihs Fold; geniş göğüslere ve gelişmiş omuzlara sahiptir. Kadifemsi his veren, yoğun kısa tüyleri bulunan bu türün bebeklerinin kulakları 3. haftadan sonra öne doğru kıvrılmaya başlar.

Scottish Fold kedileri, hem köpeklerle hem de çocuklarla gayet iyi anlaşabiliyor. Ev içerisinde diğer hayvanlarla da sorunsuz yaşayabilir. Scottish fold karakteri için uyumlu kelimesi çok uygun, zira bu kediler gerçekten çok uyumlu, sakin ve cana yakınlardır. Scottish fold kediler çocuklarla, yabancılarla, diğer kedilerle hatta köpeklerle çok sıcak ilişkiler kurabilirler. Bu sebeple kalabalık ve çocuklu aileler için mükemmel birer evcil dost olarak tanımlanırlar.

Scottish Fold Kedisi vücut yapısı itibariyle çok sevimli bir kedi cinsi olmakla beraber  iyi huylu ve kolay iletişim kurabilen karakter yapısıyla gönüllere taht kurar.

Kendilerine özgü oturuş stilleri olan Scottish Fold Kedileri, onları bu halleriyle gören kedi severlerin gülümsemesine neden olurlar.

Scottish Fold çocuklarla anlaşabilir mi hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü